Exper Yaptır

HASTANEDE KADRO SEVİNCİ

Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kadro sevinci yaşanıyor. Kadroya geçen taşeron işçiler hastane başhekimi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar’a teşekkür etti.

Kamudaki yüz binlerce taşeron işçinin kadroya geçişi için 2 Ocak’ta başlayan 90 günlük süreç 2 Nisan’da tamamlandı. Sınav ve mülakat süreçlerinin sonunda taşeron işçiler kadro güvencesine kavuştu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde taşeron olarak görev yapan çok sayıda çalışanlar kadroya geçiş yaptı. Kadro sevinci yaşayan çalışanlar hastane başhekimi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar’a teşekkür etmek için hastane binası önünde karşılama töreni düzenledi. Hastane binasına gelen başhekim Afşarlar aracından indiği sırada işçiler tarafından alkışlandı.

İşçilerle birlikte hastaneye giren Afşarlar, başhekimlik makamına kadar kendine eşlik eden çalışanları kadroya geçmelerinden dolayı tebrik etti.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...
1 Yorum
  1. Xxxxx ;

    Acaba neden başhekim beye teşekkür ediliyo çok merak ediyorum omu verdi kadroyu saçma haber yapmayalım lütfen olayın kadroyla alakası yok tamamen memur sendikasiyla alakalı oradaki insanları kendi cikarlari için diktiler şak sakcilik yapsınlar diye

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı