HLT Tente

HASTALARA MORAL ZİYARETİ

Exper Yaptır

AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Göğüs Hastanesi’ni ziyaret ederek, yatan ve ayakta tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

“Hemşehrilerimizin gönül huzuru da, beden sağlığı da derdimiz olacak, tasamız olacak. Görev alanımız da olsun ya da olmasın, hemşehrilerimizi ilgilendiren her konu bizim gönül alanımız içerisine girmektedir. Görev alanımızın sınırları, gönül sorumluluğumuzla çizili olacak.” dedi.

Ziyaret ettiği hastaların hal ve hatırlarını sorarak, sağlıkları için dua eden Aşgın, hasta ve hasta yakınları için de kendisine dua ve destek talebinde bulundu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Karşılarında AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı gören hastaların memnuniyetleri yüzlerine yansırken, samimi diyalogların yaşandığı ziyarette, Aşgın’ın çalışmaları ilgiyle takip ettiklerini aktaran hasta ve hasta yakınları taleplerini de iletmeyi ihmal etmedi.

Samimi sohbetleriyle hastalara moral veren Aşgın, hastane yönetimi, hekimler ve tüm sağlık çalışanlarına, Çorumlular’ın sağlığı için verdiği hizmetlerden dolayı minnettar olduğunu ifade ederek teşekkür etti.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı