Exper Yaptır

HALKIN İÇİNDE BİR VEKİL

Meclisin tatile girmesiyle birlikte Çorum’a gelen AK Parti Çorum Milletvekili, MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum ve ilçelerde esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Kimi zaman çay ocağında bir bardak çay eşliğinde, kimi zamanda sokakta yürürken ayaküstü, kimi zaman ise bol kazançlar dilemek maksadıyla düzenlediği esnaf ziyaretleriyle esnaf ve vatandaşlarla buluşan Milletvekili Ceylan, Çorumlular tarafından sevgi ile karşılanıyor.

Bugünde AK Parti Çorum İl Başkan Yardımcısı Eyüp Arslan ile birlikte Çorum AHL Parkı ziyaret eden Milletvekili Ceylan, AVM’de bulunan esnafları bir bir ziyaret ederek hayırlı işler dilerken, alış veriş yapmaya gelen vatandaşlarla ise ayaküstü sohbet etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Sohbette esnafların sorun ve şikâyetleri dinleyen Milletvekili Ceylan, ekonomi de yaşanan sıkıntıların vatandaşın ve esnafın desteği sayesinde son bulacağını söyledi.

Türkiye’nin atlatamayacağı hiçbir sorunun olmadığını belirten Ceylan, “Bizim tarihimiz şanlı zaferlerle doludur. Bunun en büyük sebebi de şimdiki olduğumuz gibi birlikte tek yumruk olmamız ve diri olmamızdır” dedi.

Vatandaşlar ise her fırsat buldukça halkın yanında ve içinde olmasından dolayı Milletvekili Ceylan’a teşekkür etti.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı