HLT Tente

HALK GÜNÜ TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Exper Yaptır

Çorum Valiliği’nce gerçekleştirilen Halk Günü toplantıların bu haftaki durağı Mimar Sinan Mahallesi oldu. Vali Necmeddin Kılıç başkanlığında Mimar Sinan Ortaokulu Spor Salonu’nda düzenlenen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Sağlık Müdürü Dr. Ömer Sobacı, İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Fevzi Şeker, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Hasan Kızıltepe ile mahalle sakinleri katıldı.

Toplantı öncesinde İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, katılımcılara yönelik bir sunum yaptı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Özellikle dolandırıcılık konusuna değinen Kolcu, “Bunu yüzlerce defa anlattık, yine anlatıyoruz. Artık dolandırıcılara inanmayın. Sizi aradıklarında onlara itimat etmeyin ve 155’i arayın. Bizi aradıktan sonra dolandırıcıları tutuklamamışsınız diyorsunuz ama bunlar sahte numaralar kullanıyorlar. Rastgele numara çevirip sizi arıyorlar. Bir IBAN numarası olmadan bizim o suçluları yakalamamız çok zor. Özellikle hediyeyle insanları kandırıyorlar. Bunlara aldanmayın ve 155’i arayın” diye konuştu.

Kolcu’nun konuşmasının ardından Vali Necmeddin Kılıç, vatandaşların sorunlarını dinledi. Bazı vatandaşlar iş, bazıları ise mahallede yaşadıkları sorunları dile getirdi. Valilik memurları ise sorunları ve talepleri tek tek dinleyerek notlar aldı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı