EHM Grup

Gür, Başkan Şahiner’i Kutladı

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür beraberinde Sungurlu Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Erdal Kolaylı, Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hacı Karatekin ve Sungurlu Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Hakkı Vargeloğlu, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette kurumları ÇESOB hakkında bilgiler veren Gür, her zaman belediye ile koordineli çalışmaya hazır olduklarını ifade etti. Gür, “Belediyemizle omuz omuza çalışmaya hazırız. Bu zamana kadar çalıştık bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. 7 gün 24 saat ne zaman derseniz her zaman yanınızdayız. Birlik beraberlik içerisinde bize ne görev düşerse biz hazırız. Görevinizde sizlere başarılar diliyor hayırlı olsun diyoruz” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

ESNAFIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

ÇESOB Başkanı Recep Gür’ün yapmış olduğu bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ise, “Esnafın problemlerini yakından bilen birisi olarak esnafımızın yanındayız. Esnafımız 1 liralık kazancını nasıl 2 lira nasıl yapar, bu noktada biz nasıl bir destek verirsek esnafımızın kazancını daha da bereketlendiririz, artırırız tüm düşüncemiz yaptığımız çalışmaların amacı gayesi hep böyledir böyle olacaktır” diye konuştu.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı