EHM Grup

GÜL VE KARADAĞ OSMANCIK İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Osmancık Belediyesi ve AK Parti Osmancık İlçe Teşkilatını ziyaret eden Gül ve Karadağ’a, AK Parti İl Başkan Yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Belediye Başkanı Zeki Gül ziyarette yaptığı konuşmada, Osmancık ilçemiz için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirtti. Osmancık’ta yaşanılan kazada hayatını kaybedenlere başsağlığı dileklerinde bulunan Zeki Gül “Elim kazada hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Yaralılarımıza da rabbim acil şifalar versin” dedi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ 2019 yılı seçim çalışmalarını başlattıklarını belirterek ilçe teşkilatlarının da çalışmalara bir an evvel başlamalarını istedi. Tüm ilçelere ziyaretler gerçekleştireceklerini belirten Mehmet Karadağ “Hayırlı olsun ziyaretleri yoğunlukla devam ederken, biz istedik ki işlerimizi devam ettirelim ilçe teşkilatlarımızı gidelim biz ziyaret edelim. Bu ziyaretlerle hem teşkilat çalışması yaparız dedik. Geri kalan ilçelerimizi gezeceğiz.” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş ise Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ ile birlikte yönetimin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

AK Parti Osmancık İlçe binasında gerçekleştirilen ziyarette AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör ve Belediye Başkanı Hamza Karataş’da hazır bulundular.

Ziyarette konuşma yapan AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör elim kazadan duyduğu üzüntüyü dile getirerek “İlçemize yakın bir bölgede elim bir kaza yaşandı. Bu kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyor yakınlarına da başsağlığı diliyorum. Kazayı yaralı olarak atlatanlara ise acil şifalar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı