Exper Yaptır

GÜL İLE KARADAĞ’DAN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET

Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen Uzman Onbaşı Halil İbrahim Aygül’ün Alaca ilçesinde ailesini ziyaret etti. 

Allah cennetteki makamını âli eylesin diyen Belediye Başkanı Zeki Gül, şehidimiz orada annesine ve babasına yardımcı olur. Tabi ki insan olmanın diğer özelliği de sabırlı olmaktır. Bize düşen buradan onlara manevi hediyeler yollamaktır. Allah vatana, millete, devlete zeval vermesin dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ ise, sizlere ne mutlu Allahütala’nın yanında öbür dünya’da da şehit annesi şehit babası olarak onların yanında olacaksınız. Şehitlerimiz için Çorum’da bir araya geldik miting yapıldı. Her kesimden, her düşünceden insan tek yürek halinde Afrin Harekatı’yla ilgili destek mesajı verdi, dedi.

Ziyarette, Belediye Başkanı Zeki Gül ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’a, Alaca Belediye Başkanı Muhammed Esad Eyvaz, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Halil İbrahim Şaltu eşlik etti.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı