Özel Elitpark Hastanesi

“GÖREVE GELİRSEK, MECİTÖZÜNE HALK BANKASI’NI KAZANDIRACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Mecitözü Belediye Başkan adayı Veli Aylar ve CHP İlçe Başkanı Ahmet Bilgin, Mecitözü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kooperatifini ziyaret ederek, başkan Mehmet Doğan ile bir süre görüştüler.

CHP Mecitözü Belediye Başkan adayı Veli Aylar, yaptığı konuşmada, “Mecitözü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kooperatifinin her zaman esnaflarımızın yanında olduğunu gerek yatırım gerekse malzeme ve teçhizat alımlarında esnaflarımızın can damarı olduğunu ifade etti. Aylar, kooperatifin düzenli bir şekilde çalışmalarını sürdürmesini ve esnaflarımıza ekonomik katkı yapmasını önemsediklerini söyledi. Veli Aylar göreve geldiklerinde Mecitözü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kooperatifi yönetimi ile yapacakları ortak bir çalışmayla Mecitözü’ne Halk Bankasının gelmesi için gerek yer tahsisi gerekse alt yapı çalışmalarını üstleneceklerini ifade etti. Halk Bankasını Mecitözü’ne kazandırmak için gerek Belediye gerekse devlet imkanlarını kullanacaklarını söyledi.”

Seyyare Güzellik Merkezi

Veli Aylar, göreve geldiklerinde ilçemize Halk Bankasını getireceklerinin müjdesini verdi.

Mecitözü Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi başkanı Mehmet Doğan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı