Özel Elitpark Hastanesi

GÖNÜLLÜ ASKERLİK BAŞVURUSU YAPTILAR

Çorum’un Alaca ilçesinde köy muhtarları ve il genel meclis üyeleri Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla gönüllü askerlik için askerlik şubesine başvuru yaptı.

İlk olarak İlçe Jandarma komutanlığını ziyaret eden muhtarlar ve il genel meclis üyeleri Alaca İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Ahmet Tezcan ile bir süre görüştü. Grup, daha sonra Alaca Askerlik Şube Başkanı Salih Çelik’e gönüllü askerlik için yazdıkları dilekçeleri teslim etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

İl Genel Meclisi Üyesi Sami Odabaş, ne zaman devletin millete ihtiyacı olduğunda milletin her şeyini feda ederek devletinin yanında olduğunu belirterek, Afrin’de yürütülen Zeytin dalı Barış Harekatı’na gönülden destek veriyoruz. Buradaki her bir arkadaşımız bir köyün temsilcisidir. 11 bin 500 kişinin temsilcisidir. Ne zaman ihtiyaç duyulursa 11 bin 500 kişi ile biz buradayız. Türk ordumuzun emrindeyiz” dedi.

Alaca Köy Muhtarları Derneği Başkanı Gayrettin Yılmaz ise, bugünlere gelişimizi şehit ve gazilere borçlu olduğumuzu vurgulayarak, “Şehitlerimizi rahmetle minnetle anıyoruz. Kanları yerde kalmayacak. Her Türk şehit olmak için doğmuştur” ifadelerini kullandı.

Ne zaman görev verilirse her zaman hazır olduklarını dile getiren İl Genel Meclis üyesi Abdurrahman Karagöz ise, “Devletimiz ne zaman görev verirse her zaman hazırız. Vatanımıza, milletimizi yüce Allah daima korusun” diye konuştu.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı