HLT Tente

GÖNLÜMÜZDEKİ DAVADAN KİMSE BİZİ İHRAÇ EDEMEZ

Exper Yaptır

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Çorum ve ilçelerinde yayın yapan gazete, televizyon, internet televizyonu ve internet haber sitelerinin temsilcileriyle bir araya geldi.

Sungurlu’da gerçekleştirilen buluşmaya, Çorum’da ve ilçelerinde yayın yapan gazete, televizyon, internet televizyonu ve internet haber sitelerinin temsilcileri katıldı.

Toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Bahri Sezen ve bazı belediye çalışanları da hazır bulundu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Toplantıda Sungurlu Belediye Başkanı Başkanı Abdulkadir Şahiner, 2014 yılından bugüne kadar belediyece yapılan hizmetleri anlattı.

Toplantıda gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Şahiner, İYİ Parti’ye geçeceği yönündeki söylemleri değerlendirdi. Teklifler olduğunu ancak henüz başka bir partiye katılma konusunda karar vermediğini belirten Şahiner, “Ne kadar da ihraç edilsek de, gönlümüzdeki davadan kimse bizi ihraç edemez” şeklinde konuştu.

“Hizmetler yaparken milletvekillerinden destek alıyor musunuz?” şeklindeki bir soruya da yanıt veren Şahiner, Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a teşekkür etti.

Sungurlu belediye başkanlığı görevine başladığında 80 milyon TL’lik borcuyla Türkiye’nin en çok borcu olan ilçe belediyesi olduğunu hatırlatan Başkan Şahiner, “Şuanda 12 milyon TL’lik borcumuz kaldı. Haziran ayına kadar bütün borcumuzu ödeyip bitireceğiz” dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı