EHM Grup

GENÇ ÇİÇEKÇİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Exper Yaptır Yeni Banner

Evinin banyosunda düşmesi sonucu hayatını kaybeden Çorum’un sevilen kişiliklerinden Genç Çiçekçilik Sahibi Ali Özer Genç (51) son yolculuğuna uğurlandı.

Yeniyol Mahallesi Sepetçi Sokak Öncül Apartmanı’nda evinde yalnız yaşayan Ali Özer Genç’in genç yaşta kaybı tüm Çorum’u yasa boğmuştu. İskilip kökenli olan merhum Pancar Bölge Şefi Ali Kemal Genç ile CHP eski İl Başkanı Şengül Genç’in oğlu olan Ali Özer Genç’in cenazesi bugün hastaneden alınarak önce Ulucami’ye getirildi. Burada Öğle Namazı’na müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında ise memleketi İskilip’e götürüldü. Genç’in cenazesi İskilip’te de İkindi Namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından ailesi ve sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Cenazeye Çorum eski Valisi, emekli Danıştay Üyesi Hüseyin Poroy ile birlikte Çorum eski Milletvekili Ali Haydar Şahin, Feridun Ayvazoğlu, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, CHP İl Başkanı Hasan Suvacı, CHP Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, Vatan Partisi Çorum İl Başkanı Ahmet Rasim Burhanoğlu, CHP eski İl Başkanları Gürsel Yıldırım, Osman Samsunlu, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erol Karadağ, TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fikret Tepençelik, Çorum Baro Başkanı Av. Altan Akpınar, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan vekili Recep Gür, Çorumlu oyuncu, şair-yazar, Yazılıkaya Yayın Kurulu Üyesi Ayhan Bozkurt, çok sayıda sanayici, işadamı ile vatandaşlar katıldı.

LEBLEBİ TV merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diler.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı