Exper Yaptır

GENÇ ADAY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Osmancık Belediye Başkan Aday Adayı Salih Osman Fındık’ın gece gündüz demeden yaptığı ziyaretler vatandaşlardan takdir topladı.

Ak Parti’de Osmancık Belediye Başkan adayının belli olmasına kısa bir süre kalmış olmasına rağmen genç aday adayı Salih Osman Fındık çalışmalarına hiç ara vermeden devam ederek partili partisiz herkesin takdirini topluyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Aday adaylığı başvurusunu yaptığı günden bu yana ziyaretlerini sürdüren Fındık, esnafları, Pazar yerlerini, kahvehaneleri, STK’ları tek tek dolaşarak bilgi vermeye devam ediyor.

Tekstil fabrikalarını da ziyaret eden Fındık fabrikalarda çalışan binlerce personel ile tek tek görüşerek süreç hakkında bilgi vermeye ve destek istemeye devam ediyor. Bitmeyen enerjisini ziyaretlerinde kullanan Fındık yaptığı açıklamada, “Partimin ve Osmancık halkının bizi bu makama layık görmesi durumunda çalışmalarımıza yine aynı heyecan ve enerji ile devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Sosyal medya üzerinden de çalışmalarını destek ve takipçileri ile paylaşan Fındık dikkat çeken bir paylaşımında “Takip etmekten yoruldunuz, biliyorum. Dua ve desteklerinizi esirgemeyin İnşallah. Hep birlikte başaracağız.” ifadelerini kullandı.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı