Özel Elitpark Hastanesi

GELENEKSEL TAPDER GECESİ 16 ŞUBAT’TA

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan geleneksel sağlık çalışanları birlik ve beraberlik gecesi 16 Şubat’ta gerçekleştirilecek.

Tüm Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedik Derneği, ‘TAPDER’ geleneksel hale getirdiği sağlık çalışanları birlik ve beraberlik gecesi için bir organizasyon planladı. TAPDER Genel Başkan Yardımcısı Murat Alaçam, İl Başkanı Mustafa Özerdemir ve yönetiminin çabaları ile gerçekleşecek olan gece 16 Şubat Cumartesi günü Anitta Otelde yapılacak.

Seyyare Güzellik Merkezi

Geceyle ilgili olarak bir açıklama yapan TAPDER Genel Başkan Yardımcısı Murat Alaçam, “Sağlık camiasında görev yapanların ciddi fedakârlıklarla hizmet ürettiklerini ve bütün bir yıl boyunca yüksek tempoyla vatandaşların sağlığı için bu hizmeti devam ettirdiklerini dile getirerek senede bir günde olsa sağlık sektöründe çalışanların moral ve motivasyonu için böyle bir organizasyonu gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

Sağlık çalışanları ve yakınlarına yönelik düzenlenen geceye  tüm sağlık çalışanlarını ve dernek üyelerini davet eden Murat Alaçam, Geceye sponsorluklarıyla katkıda bulunan tüm firmalara teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı