HLT Tente

GAZETECİLERDEN POLİSLERE SÜRPRİZ KUTLAMA

Exper Yaptır

Çorum’da gazeteciler, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yıl dönümü dolayısıyla polisler için sürpriz bir kutlama yaptı. Park içerisinde saldırıya uğradıklarını belirterek 155’e ihbarda bulunan gazeteciler, kısa sürede olay yerine gelen polislere pasta keserek, yıl dönümlerini kutladı.

Kent merkezindeki Yunus Emre Parkına giden gazeteciler, buradaki bir kamelyada sürpriz kutlama hazırladı. Polisler için yaş pastana ve içeçek alan gazeteciler, masayı hazırladıktan sonra 155 İhbar Hattı’nı arayarak, park içerisinde saldırıya uğradıklarını bildirdi.

Haber merkezindeki polis memuru, ilgili ekipleri anons ederek, “Yunus Emre Parkı içerisinde basın mensupları saldırıya uğramış. Yakın ekiplerimiz ivedi bölgeye geçsin” şeklinde anons yaptı. Bunun üzerine park içerisinde çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, gazetecilerin sürprizi ile karşılaştı. Buradaki kamelyada kendileri için hazırlanan ve üzerinde “173. Yılınız Kutlu Olsun” yazılı pastanın üzerindeki mumları üfleyen polisler, jestlerinden dolayı basın mensuplarına teşekkür etti.

İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ufuk Sevindik de parka gelerek, gazetecilerle sohbet etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. yıl dönümünü kutlayan basın mensupları, meslekleri gereği birçok konuda polislerle beraber görev yaptıklarını ve her zaman Türk polisinin yanında olduklarını ifade etti.

Programın sonunda gazetecilerle polisler hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı