EHM Grup

FACİA UCUZ ATLATILDI

Exper Yaptır Yeni Banner

Gazi Caddesi’nde facia ucuz atlatıldı. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Gazi Caddesi’ndeki yer altı çöp tanklarını boşalttığı sırada yüzlerce kiloluk çöp tankı havadayken bir anda caddenin ortasına düştü. Yoğun insan ve araç trafiğinin bulunduğu sırada meydana gelen olay, şans eseri ucuz atlatıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Olay gece saatlerinde Valilik binası karşısında meydana geldi. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yer altı çöp tanklarını boşaltmak için çalışma yaptığı sırada, kamyonun vinci ile yer altından çıkarılan çöp tankı tam havaya kaldırıldığı sırada, bir anda caddenin tam ortasına düştü. İddiaya göre, o sırada yoğun bir araç trafiğinin de devam ediyordu. Çöp kamyonunun hemen arkasında bulunan bir otomobil çöp tankının düşmek üzere olduğunu anlayınca ani bir reflekse geri manevra yaparak kendini kurtardı. Çöp tankı büyük bir gürültüyle caddenin ortasına düşerken, kaza şans eseri ucuz atlatıldı.

Olay sırasında Gazi Caddesi’nde trafik bir süre aksarken, kaza sırasında hasar gören çöp tankı, çöp kamyonu yardımıyla caddeden kaldırıldı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı