Özel Elitpark Hastanesi

EYT’lilerden BBP’ye Ziyaret

Çorum EYT Derneği yönetimi BBP Çorum İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi Çorum İl Başkanı Şakir Yıldırım, emeklilikte yaşa takılanlar ile bir araya geldi.

Taoplantıda Çorum EYT Derneği Başkanı Murat Kırcı, EYT’lilerin sorunlarından bahsetti. Emeklilikte yaşa takılanların mücadeleyi kararlılıkla sürdüreceklerini ifade eden Başkan Kırcı, konuşmasına şöyle devam etti.

“EYT, bir hak davasıdır. Haklarımız iade edilene kadar mücadelemize devam edeceğiz. EYT, devlete yük değildir zira devlete yıllarca ödediği primin kendilerine düşen payını talep etmekteyiz. EYT’liler bu ülkenin emekçileridir.

Seyyare Güzellik Merkezi

Suriyeli göçmenler sağlık ve sosyal hizmetlerden şartsız faydalanırken işsiz kalmış bir EYT, GSS ödemek zorunda bırakılıyor. Suriyeli göçmenler için yardım kampanyaları düzenlenirken EYT’li aç kalmış intihar eden kapı komşusu yok sayılıyor. Esnaf odalarına da buradan çağrıda bulunuyoruz
Bağ-Kur primini, faturalarını ödeyemeyen EYT’li esnaf kardeşlerimiz var Suriyeliler için başlattığınız kampanyanın devamı olarak bu kardeşlerimiz içinde kampanya bekliyoruz.

Bu münasebetle BBP Çorum İl Başkanı Şakir Yıldırım aracılığı ile Genel Başkan Mustafa Destici’ye EYT’ye verdikleri destekler için teşekkür ediyoruz. Ayrıca Başkan Şakir Yıldırım’a ve Büyük Birlik Partisi’ne gönül verenlere bu samimi misafir perverliklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

BBP Çorum İl Başkanı Şakir Yıldırım ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek BBP olarak EYT’lilerin yanında olduklarını ifade etti. (Haber Merkezi)

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı