Özel Elitpark Hastanesi

Erdoğan’dan Dolar Yorumu: Dimdik Ayaktayız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Dış düşmanları içeride destekleyenler var” dedi. Türkiye’nin 105 milyar dolar rezervi olduğunu belirten Erdoğan, “Dimdik ayaktayız” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Ayasofya Camii’nde kıldı. Namaz sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, ekonomi ve gündeme dair açıklamalarda bulundu. Dolar kurundaki yükselişi değerlendiren Erdoğan, Türkiye’nin 105 milyar dolarlık rezerviyle dimdik ayakta olduğunu belirterek, “Dış düşmanları içeride destekleyenler var” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

“DÖVİZ VE ALTININ ZAMANLA OTURACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Erdoğan, şöyle dedi:

“Ben dövizinde altının da zamanla yerine oturacağını düşünüyorum. Bunlar gelip geçici şeyler. Dünkü ekonomi toplantısı düzeltmeye yönelik adımlardır. Kimse halkımızı yanıltmaya çalışmasın. Bugün dünden daha güçlüyüz, yarın bugünden daha da güçlü olacağız. Benim Hazine ve Maliye Bakanım Berat Albayrak ile ilgili yaptıkları karalamaların hepsi yetişemedikleri üzüme koruk deme şeklinde. Sen ülkeye bak. Sayısız ülkeye yardım ettik. Sayısız hastane açtık.”

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı