Exper Yaptır

ERDOĞAN YILMAZ GÜVEN TAZELEDİ

Çorum Sebzeciler ve Pazarcılar Odası olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Genel kurulda 364 oyun 228’ini alan mevcut başkan Erdoğan Yılmaz, güven tazeledi.

As Kültür Düğün Salonu’nda yapılan genel kurula, Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, Federasyon Yönetim Kurulun Üyesi Cengiz Üzüm, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili ile Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, Bakkallar Odası ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Hazır Elbiseciler Odası Esnaf Odası Başkanı Necati Şimşek, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası mevcut başkanı Erdoğan Yılmaz, Başkan Adayı Haydar Doğan ile oda üyeleri katıldı. Divan başkanlığını Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca’nın yaptığı genel kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Ardından Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, bir konuşma yaptı. Hükümetin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın pazarcıların yanında olduğunu dile getiren Karaca, “Belediyeyle kötü olmayalım diye düşünmeyin. Hakkımızı sonuna kadar alacağız. Kimse, kimseden büyük değil” dedi.

Karaca’nın konuşmasının ardından denetim, faaliyet ve yönetim kurulu raporları okunarak ibra edildi. Daha sonrasında ise Başkan Adayı Haydar Doğan, kürsüye çıktı. Çorum esnafını korumak adına özellikle il dışından gelen pazarcılara yer vermeyeceklerini dile getiren Doğan, pazarcıların sesi olacağını belirtti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Haydar Doğan’ın ardından konuşan mevcut başkan Erdoğan Yılmaz ise verdikleri hizmetin ortada olduğunu vurgulayarak, üyelerden oy istedi.

Konuşmaların ardından da seçimlere geçildi. İki listenin yarıştığı seçimlerde 228 oy alan mevcut başkan Erdoğan Yılmaz güven tazeledi. Rakibi Haydar Doğan ise 166 oy aldı. Seçimlerde toplamda 394 oy kullanıldı.

Öte yandan seçimler sonucunda yönetim ve denetleme kurulları şöyle oluştu:

YÖNETİM KURULU:  “Adnan Tırhuş, Hakan Kabakcı, Muhammed Koşa, Murat Altunkaya, Ayhan Gül, Sinan Kurt

DENETLEME KURULU:  Hüseyin Şen, Neşet Seyhan, Mehmet Gürel.”

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı