EHM Grup

ERDOĞAN, KARADAĞ’I TEBRİK ETTİ

Exper Yaptır Yeni Banner

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde Çorum’un verdiği desteklerden ötürü AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’a teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mecliste yaptığı yemin törenine, Çorum AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’da katıldı.

Karadağ yemin töreninin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve son Başbakan Binali Yıldırım ile ayaküstü sohbet etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile samimi bir ortam içerinde sohbet eden Karadağ’ı, 100 yılın en önemli seçimlerinde Çorum seçmeninin kendisine verdiği destek nedeniyle tebrik etti.

Cumhurbaşkanına Çorum seçmeninin her zaman partilerine destek verdiğini hatırlatan Karadağ, bundan sonrada destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Son Başbakan ve yeni AK Parti’nin Meclis Başkan Adayı Binali Yıldırım ise Çorum’da 24 Haziran seçimleri sonunda 4 Milletvekilinden 3’ünün kazanılmasından ve Cumhurbaşkanına rekor oyla destek verilmesinden dolayı İl Başkanı Mehmet Karadağ’ı teşekkür etti.

Leblebi Tv

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı