EHM Grup

ENGELLİ EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNDEN MEHMETÇİĞE BÜYÜK DESTEK

Exper Yaptır Yeni Banner

Belediye Başkanı Zeki Gül, Çorum Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek, öğrencilerin kurs çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Zeki Gül, seramik, çini, bilgisayar, müzik, spor, dikiş nakış ve pastacılık kurslarını tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. İnceleme ziyaretinde Başkan Gül’e, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan ve Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu eşlik etti.

Çini Kursu öğrencisi Arap Murat Akkoyunluoğlu Başkan Gül’ün ziyaretinde yaptığı konuşmada, ben ve arkadaşlarım Türk savunma sanayine bağışta bulunmak ve Afrin’deki kahraman askerlerimize hediye göndermek istiyoruz. Bu zamana kadar kazandığım 1.000 TL’yi bağışlıyorum. Bu yaptıklarımızın hepsini hediye olarak götüre bilirsiniz askerlerimize helali hoş olsun dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Belediye Başkanı Zeki Gül ise, yarın Afrin’e Mehmetçiğimizi yarına gideceğiz. Sizler bu şekilde çalışarak elde ettiğiniz kazançlarınızı bağışlıyorsunuz.Rabbim ordumuzun yar ve yardımcısı olsun dedi.

Çorum Belediyesi Engelli Eğitim Merkezi kursiyeri Bekir Madan’ın yazdığı “Asker Olsam” isimli şiiri Belediye Başkanı Zeki Gül hafta sonu Afrin’e giderek orada cansiperane bir şekilde bu toprakları koruyan askerimize takdim edecek.

Bekir Madan Belediye Başkanı Zeki Gül’e bizi de Afrin’e götür demesi üzerine, Başkan Gül, “İnşallah biz gidip geldikten sonra sizleri de oradaki duruma göre Mehmetçiğimizi ziyarete göndereceğiz” dedi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı