Özel Elitpark Hastanesi

EMNİYETİ ZİYARET EDEN ÖZEL ÖĞRENCİLERE ÖZEL İLGİ

Çorum Gazipaşa ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri “Benim  Rengimi  Fark Et” projesi kapsamında  Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü sebebiyle   Çorum Emniyet Teşkilatını ve İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu’yu ziyaret etti.

Özel Eğitim Sınıf Öğretmenlerinden Ayşenur Maral  Yıldız ve Salih Demirci “Benim  Rengimi  Fark Et‘’ projesi kapsamında çocukların sosyal ,kültürel  ve toplumsal becerilerinin geliştirilmesinin amaçlandığını, bu projeyi gerçekleştirirken ilimizde ki kamu kurum ve kuruluşlarının desteklerini hep yanlarında hissettiklerini, bu kurumlardan birisinin de Polis Teşkilatı olduklarını söylediler.Bugüne kadar verdikleri destekten dolayı Emniyet Müdürü Murat Kolcu’ya teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum Emniyet Müdürü Murat Kolcu ise çocukların ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduklarını, Emniyet teşkilatının bu özel çocuklarımızın kendileri için önemli olduğunu ve onların ihtiyaçlarının giderilmesi ,onların sosyal hayata kazandırılması için  üzerlerine düşen görevleri büyük bir zevkle yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini dile getirdiler. Emniyet Müdürü Kolcu, bu amaçla önümüzde ki günlerde bu çocuklarımız için müdürlüğün bahçesinde güzel etkinlikler düzenlemeyi planladıklarını dile getirdi.

Özel öğrenciler daha sonra Emniyet Müdürlüğünün farklı birimleri,polisler tarafından gezdirildi ve birlikte yemek yiyerek hediye ikramında bulundular.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı