HLT Tente

‘EKMEK YİYEMİYORUZ’

Exper Yaptır

Mobilyacı esnafından Ahmet Bayraklı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) konutlarını işaret ederek “Ekmek yiyemiyoruz” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

ÇESOB binasında düzenlenen Mobilyacılar Odası Olağan Genel Kurulu’nda söz alan mobilyacı esnafından Ahmet Bayraklı TOKİ’nin Çorum’a yaptığı konutların mobilyacılara hiçbir faydası olmadığını belirterek, “TOKİ Daire Başkanlığı’nın Çorum ve çevresine yaptığı TOKİ konutları, biz mobilyacılara hiçbir faydası yoktur. Yapılan mutfak dolaplarını çeşitli illerden gelerek, çeşitli firmaların alması nedeniyle biz buradan ekmek yiyemiyoruz” diye konuştu.

Türkiye Ağaç İşleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Rıza Ercan, bu sorunu çözmek için çabaladıklarını, ancak henüz bir sonuç alamadıklarını iletti. Ercan, “Bu sorun artık çok can yakmaya başladı ve çözümsüzlüğe doğru da süratle gidiyor. TOKİ’nin kendi bünyesinde yaptığı konutları 3-4 kategoriye ayırıyor. Gelişmekte olan bölgelere yaptıkları sosyal konutlar, gelişmiş bölgelerdeki arsa sahiplerine tahsis edilen konutlar ve orta derecede konutlar var” ifadelerini kullandı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı