Exper Yaptır

“EKİP RUHUYLA ÇALIŞMALIYIZ”

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, lise müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantı da Milli Eğitim Bakanlığı’nın ‘2023 Vizyon Belgesi’ndeki hedefleri ele alındı.

2023 Vizyon Belgesi hakkında müdürlere bilgiler veren İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, “Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesi doğrultusunda ekip ruhuyla çalışarak daha güçlü hale gelmemiz gerekiyor. Sizler eğitim liderisiniz. Çorum’da eğitimi ekip çalışması ile daha ileriye götüreceğiz” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Verimliliğin artırılması gerektiğini ifade eden Büyük, “Bulunduğumuz yerde işimizin hakkını verelim. Okulumuzun her tarafı kontrolümüz altında olmalı. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize saygı duyalım, değer verelim. Okulda sportif, sanatsal faaliyetlerimizi artıralım. Öğrencilerimizi kabiliyetlerine ve isteklerine göre kulüplere yönlendirelim. Diğer atölyelerle birlikte resim, müzik atölyelerimiz olsun. Çocuklarımız spor ve sanatta ne kadar başarılı olurlarsa karakterleri o kadar gelişir. Çocuklarımızın dünyasına girebilmemiz önemli. Onları tanıyıp, anlayıp iyi rehberlik yapalım. Okuma gruplarımız olsun. Proje yapma konusunda ARGE birimimizden destek alın. AB proje sayımızı artıralım.” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından Büyük konuşmasının sonunda okul müdürlerinin taleplerini ve yenilikçi faaliyetlerini dinledi.

Toplantının son bölümünde ise Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında 81 ilden öğretmenlerin Ankara buluşmasında Çorum’u temsil eden Bilge Kağan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Keziban Kodaz izlenimlerini paylaştı.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı