Özel Elitpark Hastanesi

DÜMENCİ’DEN TÜM GENÇLERE MEKTUP

CHP Kargı Belediye Başkan Adayı Kemal Dümenci, ilçedeki tüm gençlere mektup gönderdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kargı Belediye Başkan Adayı Kemal Dümenci, bir metin kaleme alarak posta yoluyla tüm gençlere gönderdi.

222 kişiye gönderilecek olan mektupları PTT Kargı Şubesine teslim eden Kemal Dümenci, mektubunda şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili kardeşim:

Türkiye Cumhuriyeti’nin genç bir ferdi olarak; 1 milyon genç ile birlikte 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ilk kez oy kullanacak, “Benim de söyleyeceklerim var!” diyeceksin.

Vereceğin oy ile yalnızca bir seçim yapmakla kalmayacak; ülkemizin ve yaşadığın kentin yarınlarına yön vereceksin!

Biliyorum, genç olmak zor; omuzlarındaki yük ağır.

Seyyare Güzellik Merkezi

Yazboz tahtasına dönmüş eğitim sisteminin sorunlarını sen yaşıyorsun. İşsizliğin en büyük mağduru sensin. Sansür ve baskılar seni rahatsız ediyor, gönlünce dünyayı gezmek istiyorsun, gezemiyorsun. O yüzden içindeki gizli umutsuzluğu da, endişeyi de, kızgınlığı da anlayabiliyorum.

Artık; “Aman, çocuğum Facebook’ta, Twitter’da yazdıklarına dikkat et! Uluorta siyaset konuşma!” nasihatlerini duymak istemiyorsun. Yaşadığın kentin sokaklarında özgürce dolaşabilmek; düşünceni, fikrini korkmadan, küçümsenmeden dile getirmek istiyorsun.

31 Mart seçimleri için senden tek bir ricam var.

Seni görmezden gelenlere “Ben de buradayım!” de. Şimdi KARAR senin!

“Değişimin anahtarı bende gizli” deme sırası sende genç kardeşim!

Cumhuriyet Halk Partisi yarınları seninle el ele inşa edebilmek için geliyor! Gel, kentimizi nasıl yöneteceğimize birlikte karar verelim.

Gelecek kaygısı taşımadan hayallerinin peşinden koşmak ve yarınlara hep birlikte umutla bakabilmek için kentimizi ve ülkemizi gençlerle birlikte yönetmeye talip Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy ver! Oyunu ve kararını hafife alma! Bir oyla çok şey değişir! Unutma ki Mart’ın Sonu Bahar’’

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı