Esmahal Çok Yakında

Dsyb’nin Çorum’a Katkısı Büyük!

Işıl Halı Yıkama

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Çorum İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ni ziyaret etti.

Birlik Başkanı Yılmaz Kaya,  başkan yardımcıları Muzaffer Fakıoğlu ve Haydar Cıbır ile görüşen İl Başkanı Tüfekçi, birliğin çalışmaları ve verdiği hizmetler hakkında bilgiler aldı.

Emin Kitap Kırtasiye Banner Reklam

Ziyaret sırasında konuşan Çorum İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi’ye ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Son zamanlarda sağlanan araç ve ekipmanlarla birliğin yetiştiricilere verdiği hizmetin kapsamını genişlettiğini anlatan Yılmaz Kaya, damızlık hayvan desteklerinin sayısının da çok ciddi oranda artırıldığına vurgu yaptı. Kaya, birlik olarak sağladıkları diğer olanak ve verdikleri hizmetlerden de bahsetti.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ise, Tarımın yanısıra hayvancılığın da Çorum açısından çok önemli olduğuna vurgu yaparak, hayvancılığın gelişmesi konusunda Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin çok önemli bir sorumluluk üstlendiğini ve görevinin de başarıyla yerine getirdiğini kaydetti. Birliğin hayvancılığın gelişmesi  noktasında Çorum’a önemli katkılar sağladığını dile getiren Tüfekçi, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya ve yönetim kuruluna Çorum’da hayvan yetiştiricilerine sağladıkları imkanlar ve verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Yeni Ay Eğitim Kurumları Orta Kuşak
Benzer Haberler...

Yorum Yap

error: Korumalı içerik !
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı