Exper Yaptır

Dodurga’ya 6,2 Milyon Liralık Spor Yatırımı

AK Parti Çorum Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Av. Oğuzhan Kaya, Dodurga’da ihaleleri gerçekleşen spor yatırımları açıkladı.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yayımlayan Milletvekili Kaya, projenin 270 günde tamamlanması hedeflendiğini söyledi.

6 milyon 195 bin TL’ye mal olacak projeyle ilgili detayları paylaşan Milletvekili Kaya, “Dodurga’lı gençlerimizin spor alanında merkezi haline gelecek spor yatırımlarını birebir takip ederek ihalelerini gerçekleştirdik. Dodurgamızın ihtiyacı olan Sentetik Çim Saha ve Kapalı Spor Salonu ihtiyaçını Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Dodurga Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız ile Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Kasapoğlu’na ilettik ve Belediye Başkanımız ile birebir takip ederek bugün ihalelerini gerçekleştirdik. Sentetik Futbol Sahamızı ve yanına 2 adet soyunma odası ve 480 kişilik Portatif Tribünü 3.245.000 TL ihale bedeli ile ihale edilerek 270 gün gibi kısa bir sürede tamamlanıp hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Dodurgamızın büyük bir eksiklerinden biri olan Kapalı Spor Salonu ihtiyacınıda, 900 metrekare Kapalı Spor Salonu 2.950.000 TL ihale bedeli ile ihale edilerek, 270 gün gibi kısa bir sürede de Kapalı Spor Salonu inşaatımızı tamamlayıp, hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Kaya, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Geleceğimizin teminatı gençlerimiz başta olmak üzere Toplamda Dodurga’mıza 6 milyon 195 bin TL gibi büyük bir yatırım ile hem gençlerimize, hem hemşehrilerimize,  spor anlamında ve sosyal anlamda güzel bir hizmet sunacağız. Dodurgamıza hayırlı uğurlu olsun

Yatırımlarımızın Dodurga’mıza gelmesinde başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür ediyoruz.”

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...
1 Yorum
  1. ÇORUMLU 19 ;

    BU SPOR KOMLEKSİNİ MİLLET NE YAPSIN, BIRAKIN BÖYLE SAÇMA VE GEREKSİZ BOŞ YATIRIMLARI, ÇORUMA ÖNCELİKLİ VE ÖNEM ARZEDEN YATIRIMLARDA SESİNİZ SOLUĞUNUZ ÇIKMIYOR,..AÇSANIZYA BİR FABRİKA ÇALIŞSIN 1.000 KİŞİ, YATIRIM YAPIN ÇOEUMA VE İLÇELERİNE, BÖYLE GÖZ BOYAYICI BOŞ İCRAATLAR DEĞİL…..

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı