Esmahal

“Dik Duruşumuzu Devam Ettireceğiz”

Çorumgaz

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Doğu Akdeniz’de Türkiye’nin faaliyetlerini eleştiren batılı ülkelere seslenerek, “Doğu Akdeniz kırmızı çizgimizdir” dedi

Bayramın ikinci günü AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katılan AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Doğu Akdeniz’de yaşananları değerlendirdi.

Türkiye’nin aleyhine olan hiçbir kararı kabul etmeyeceklerini vurgulayan Ceylan, “Bizim için Doğu Akdeniz kırmızı çizgimizdir. Türkiye’nin aleyhine hiçbir şeyi kabul etmeyiz. Doğu Akdeniz’de eğer bir zenginlik varsa, bir doğal kaynak varsa o bizim hakkımızdır ve onu sonuna kadar savunacağız. Nasıl S-400’leri isteyip aldıysak. Cumhurbaşkanımız dik durdu ve halkımız onun etrafında kenetlendi. Aynı şekilde de Doğu Akdeniz’de ve Suriye’deki tampon bölgede duruşumuzu sergileyeceğiz. Şuana kadar milletimiz yanımızda. Dünyaya karşı duruşumuzda halkımızın yanımızda olacağından da hiçbir şüphemiz yok” diye konuştu.

 

“EKONOMİDE DE CİDDİ BİR DÜZELME, RAHATLAMA OLACAK”

Seyyare Güzellik Merkezi

Ekonominin yılbaşından itibaren rahatlayacağını dile getiren Ceylan,  “Türkiye’nin geleceği için bunu yapmak zorundayız. Ekonomi yerine oturmaya başladı. Önümüzdeki dönemde ekonomide de ciddi bir düzelme, rahatlama olacaktır” ifadelerini kullandı.

“2023 İÇİN SEÇİM BİTMEMİŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ”

2023 yılında yapılacak genel seçimler için de hazırlıklara başladıklarını kaydeden Milletvekili Ceylan, “Hiç seçim bitmemiş gibi çalışıyoruz” dedi.

Ceylan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“AK Parti olarak büyük bir aileyiz. Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütüyüz. 9 milyon üyemiz var. Biz önümüzdeki süreçte 23 Haziran seçimlerinden sonra önümüzdeki 4 yılda 2023 seçimlerine hazırlanacağız. Bizim için önemli olan 2023’te yapılacak seçimlerden zaferle çıkmak için çalışacağız. Bugüne kadar her bölgede birinci parti olarak çıktık. 2023’te de tekrar bu şekilde zafer kazanmak istiyoruz. Çorum’daki teşkilatımız seçim bitmemiş gibi çalışıyor. Partimizin parolası budur. Bir seçim biter ama seçim olacakmış gibi çalışırız. Buradan sonra da ilçelerimize gideceğiz. Ekim ayına kadar ilimizde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ekim’den sonra da meclisteki görevimize döneceğiz. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çalışıyoruz.”

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Korumalı İçerik!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı