Exper Yaptır

DAMLA TURİZM HİZMETE AÇILDI

Çorum’da taşımacılık sektörüne yeni bir soluk kazandırmayı hedefleyen Damla Turizm, düzenlenen törenle açıldı.

Uzun yıllar sektörde çalışan Aslan Sancı, Kemal Bolat ve Hasan Çöp’ün sahibi olduğu Damla Turizm, okul, personel taşımacılığı, tur, gezilerde Çorumlu vatandaşların ulaşımını daha konforlu ve güvenli sağlamayı hedefliyor.

Seyyare Güzellik Merkezi

Yavruturna Mahallesi Mürsel 2. Sokak No:8/A’da gerçekleştirilen törenle Damla Turizm açıldı. Törene, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür, Çorum Taksiciler Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Çorum Muhtarlar Federasyonu Başkanı Zeki Oral ile davetliler katıldı.

Törende açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından katılımcılara ikramlarda bulunuldu.

Tören sonrasında işyeri sahibine hayırlı olsun dileklerini ileten ÇESOB Başkanı Recep Gür, “Arslan kardeşimiz bizim üyemiz. Demek ki Çorum’da Taksiciler Minibüsçüler ve Servisçiler odamız ve esnafımız gün geçtikçe büyüyor. İnşallah daha iyi yerlerde daha güzel işlerde kardeşlerimizi görmek isteriz. Bizlerin üzerine düşen herhangi bir görev olduğunda ise 24 saat yanınızdayız” diye konuştu.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı