Exper Yaptır

DAHA YAŞANABİLİR BİR İSKİLİP İÇİN’

 

Uluslararası alanda firma ve şahıslara danışmanlık hizmeti veren Mustafa Arık, MHP’den İskilip Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Arık, MHP ilçe başkanlığında düzenlenen basın toplantısıyla adaylığını açıkladı. İlçede aday adaylığı büyük ilgi gören Arık, İskilip’te yeni bir anlayışla aday olduğunu söyledi. İskilip halkının MHP belediyeciliğiyle tanışma vaktinin geldiğini belirten Artık, “Üzerimize düşeni ilçe teşkilatımızla birlikte hassas ve muntazam bir şekilde yürüteceğimizi şimdiden bilmenizi isterim. Seçim sürecini güzel diyaloglar içinde, saygılı ve coşkulu bir ortamda, bayram havası tadında geçireceğimizi temenni ediyorum. Şuan muhterem İskilip halkına hizmet etme yolunda ilk adımı attığımız bir gündeyiz. 31 Mart 2019 akşamı kazanan iskilip halkı olmalıdır” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Daha yaşanabilir bir İskilip için aday olduğunu vurgulayan Mustafa Arık, şöyle dedi:
”Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin takdirleri, İskilip halkının destekleri ile mahalli seçimlerinde inşallah büyük bir başarı elde edeceğiz. Bizim yönetimimiz de İskilip halkı tamamen hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışı ile tanışacak. Tüm halkımızı kucaklayacak ve sorunlarına çare olacağız. Allah çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın. Milliyetçi Hareket Partisi İskilip Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Partimiz hangi dava ve yol arkadaşımıza adaylık yetkisini verirse tüm imkanlarımız ile destekleyeceğimizi birlik beraberlik içinde hareket edeceğimizi belirtmek isterim.

Seçim öncesinde ilçe teşkilatımızla birlikte izleyeceğimiz yol haritası ve çok kıymetli İskilip halkı için herkesin içerisinde kendisini bulabileceği beklentileri ziyadesiyle karşılayacak projelerimiz açıklanacak ve halkımıza en verimli şekilde anlatılmak üzere özverili etkili çalışmalarımız başlamış olacaktır. Henüz seçimlere 3 ay civarında bir süre var.

Aday seçim süreci tamamlanıp siyasi partilerin aday isimleri kesinleştiğinde, uygun en nihayetinde halkımıza hizmet etmek adına görev alınacak belediye başkanlığı makamı için yoğun bir çaba ve emek ile çalışma sürecine girilecektir. Önemli olan bu zaman aralığında geçirilecek sürecin centilmenlik içerisinde yürütülmesidir. Bu konuda üzerimize düşeni ilçe teşkilatımızla birlikte hassas ve muntazam bir şekilde yürüteceğimizi şimdiden bilmenizi isterim. Seçim sürecini güzel diyaloglar içinde, saygılı ve coşkulu bir ortamda, bayram havası tadında geçireceğimizi temenni ediyorum. Şuan muhterem İskilip halkına hizmet etme yolunda ilk adımı attığımız bir gündeyiz. 31 Mart 2019 akşamı kazanan iskilip halkı olmalıdır” dedi.

Halkımızın tamamı beklediği ve hakettiği sosyal hayata kavuşana kadar, her genç hayallerini gerçekleştirebileceği koşullara kavuşana kadar, her yaşlı kendini güvende ve huzurda hissedene kadar, her hane temel ihtiyaçlarını kimseye muhtaç olmadan karşılayana kadar, esnafımızın yüzü gülene kadar, işsizlik sorununu bitirip herkesi iş sahibi yapana kadar, İskilip’i Türkiye’nin en huzurlu ve yaşanabilir ilçesi yapmak için 7 gün 24 saat belediyecilik anlayışı ile hizmet edeceğimize, kıymetli iskilip’li kardeşlerimize söz vererek aday oldum.”

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı