Exper Yaptır

CUMHURİYET RESEPSİYONU DÜZENLENDİ

Türkiye Cumhuriyeti’nin 94. Kuruluş yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Çorum Valiliği tarafından Cumhuriyet Resepsiyonu düzenlendi.

Vali Necmeddin Kılıç’ın ev sahipliğinde geçtiğimiz Pazar akşamı gerçekleştirilen resepsiyona, AK Parti Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ahmet Sami Ceylan, CHP Milletvekili Tufan Köse, İl Jandarm Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ, İl Garnizon Komutan Vekili Albay Çetin Öcal, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Vali Yardımcısı ve Boğazkale Kaymakamı Turan Soğukoluk, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, daire müdürleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri, gaziler ile davetliler katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Resepsiyon Akşemseddin Cami Müezzini Ferhat Turhanoğlu’nun Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı. Ardından Vali Necmeddin Kılıç, günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yaptı.

Daha sonra Vali Necmeddin Kılıç ve AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, masaları tek tek gezerek konukların Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.

Resepsiyon, Cumhuriyet pastasının kesilmesiyle sona erdi

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı