h Dolar 13,4726 %0.71
h Euro 15,2894 %0.71
a Akşam Vakti 18:12
Çorum
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
ad826x90
ad826x90
  • LEBLEBİ TV
  • Spor
  • Cumhuriyet Kupası Okçuluk İl Şampiyonası Gerçekleştirildi

Cumhuriyet Kupası Okçuluk İl Şampiyonası Gerçekleştirildi

ad826x90
ad826x90

Okçuluk İl Temsilciliğinin 2019 faaliyet programında yer alan ve Cumhuriyet Kupası Okçuluk İl Şampiyonası 27 Ekim 2019 Pazar Günü Çorum Mahmut Atalay Gençlik Merkezi Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Kupası Okçuluk İl Şampiyonası, Çorum Merkezden  3 kulüp, Osmancık’tan 1 kulüp ve Bayat’tan 1 kulüp olmak üzere toplam 5 kulüp ve 62 sporcunun katılımlı ile düzenlendi. Osmancık’tan yarışmaya katılan 12 sporcudan 11 tanesi dereceye girdi.

Dereceye girenler ve takımları şöyle :

KLASİK YAY MİNİK KIZLAR

ad826x90
  1. Ecem Arslaner (Osmancık)
  2. Elanur ERCAN (Çorum Akkent Gençllik Spor Kulübü)
  3. Defne Yağmur NİZAM (Bayat)
  4. Rabia DEMİRKAN (Çorum Okçuluk Spor Kulübü)

KLASİK YAY MİNİK ERKEKLER

  1. Mehmet Gökhan GÜNGÖR (Bayat)
  2. Yusuf Alp ARSLAN (Osmancık)
  3. Oğuzhan Yavuz GÜNGÖR (bayat)
  4. Ahmet Baki ÇETİN (Bayat)

KLASİK YAY 13-14 YAŞ KIZLAR

  1. Kevser AKYILDIZ (Çorum Akkent Gençllik Spor Kulübü)
  2. Miray ARSLANER (Osmancık)
  3. Satı Melike ŞİŞLİ (Osmancık)
  4. Elmas ÖREMİŞ (Osmancık)

KLASİK YAY 13-14 YAŞ ERKEKLER

  1. Şeref Can GÖBEL (Osmancık)
  2. Efe HIZARBAŞ (Osmancık)
  3. Aykut KARADEMİR (Çorum Akkent Gençllik Spor Kulübü)
  4. Çınar AĞRALI (Çorum Okçuluk Spor Kulübü)

 

MAKARALI YAY 13-14 YAŞ KIZLAR

  1. Sündüs Sude TAK (Osmancık)
  2. Sude DOK (Osmancık)

KLASİK YAY BÜYÜK BAYANLAR

  1. Hayrunnisa ATİK (Çorum Okçuluk Spor Kulübü)
  2. Behiye Cisem ÖRÜL (Çorum Vefa Spor)
  3. Hatice EKER (Çorum Vefa Spor)
  4. Zeynep DEMİRKAN (Çorum Vefa Spor)

KLASİK YAY BÜYÜK ERKEKLER

  1. Ahmet Alperen TAK (Osmancık)
  2. Yusuf Emre KÖRÇOBAN (Çorum Okçuluk Spor)
  3. Furkan Şaban USLU (Osmancık)
  4. Erdem EREN (Çorum Okçuluk Spor)

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Osmancık’ta Atletizm Yarışması Yapıldı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Don`t copy text!