HLT Tente

CUMHURİYET HALK PARTİSİ ALBAYRAK ESNAFI İLE BULUŞTU

Exper Yaptır

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Mehmet Tahtasız, Burçin Solmaz Polat CHP merkez ilçe yöneticileri seçim çalışmaları kapsamında Albayrak esnafını ziyaret ettiler.

Albayrak Esnafın sorunlarını dinleyen CHP milletvekili adayları 24 Hazirandan sonra CHP iktidarında esnafımızı kredi kartı borcu ve kredi faizlerinin yükünden kurtaracağız, esnafın gelişmesi ve büyümesi için özel teşvik projelerini biran önce hayata geçireceğiz dediler. Albayrak esnaf ziyaretlerinin ardından Zafer çarşısına geçen CHP milletvekili adayları Zafer çarşısı esnafı ile sohbet ederek çarşının sorunlarını ve beklentilerini dinlediler. CHP iktidarında yerel esnafın kalkınması için teşvik ve destek projelerini biran önce hayata geçireceklerini belirttiler.

Seyyare Güzellik Merkezi

Mimar Sinan mahallesinde seçim çalışmalarını sürdüren Milletvekili adayları Mimar Sinan sakinleri ile görüşerek beklentilerini dinlediler. Parkta çalışan bayan işçilere sohbet eden milletvekilleri çalışma hayatında bayanların daha çok yer alması gerektiğini ve bununla alakalı parti politikalarında da olan bayanlara pozitif öncelik vereceklerini söylediler.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı