Özel Elitpark Hastanesi

Çorum’un Genç Yiğitleri Ortaköy’de

Çorum’un Ortaköy ilçesinde bir araya gelen güreşçiler, Belediye Başkanı Taner İsbir tarafından ağırlandı.

Sporcuları Ortaköy ilçe girişinde bulunan Seyirtepe Dinlenme alanında Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir karşıladı. Gençlere ilçe hakkında bilgiler veren Başkan İsbir, daha sonra gençlere İncesu Kanyonu’nu gençlere rehberlik ederek ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerini anlattı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Genç pehlivanlar, “İki devlet bir millet Azerbaycan-Türkiye” sloganları atarak bir kez daha kardeş Azerbaycan’ın yanında olduğunu gösterdi.

Ötegeçe mesire alanında gençlere hitap eden Başkan İsbir, “Siz ilimizin gurur kaynağı Ata sporumuz güreşin temsilcileri yiğit sporcularımızı ilçemizde ağırlamaktan büyük onur ve gurur duyduk. Pehlivan demek yiğitlik demek,pehlivan demek mertlik demek, pehlivan demek cömertlik demektir. Sizler Ata sporumuz güreşin ilimizdeki değerleri pehlivanlarımız ve geleceğin başpehlivanları, Dünya ve olimpiyat şampiyonları, minik ama yüreği kocaman güreşçilerimiz. Bizler sizlerin göstermiş olduğu başarılar ile daima övünecek, sizlerin sayesinde Türk’ün sırtı yere gelmez diyeceğiz. Bugün göstermiş olduğunuz kardeş Azerbaycan’a olan  destek nidaları buna bir örnek. Sizlerin nezdinde geçmişte var olan namı ülke sınırlarını aşmış ebediyete uğurladığımız tüm pehlivanlarımız rahmetle anıyor, siz geleceğimizin teminatı genç pehlivanlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı