Exper Yaptır

ÇORUM’U BİRLİKTE YÖNETELİM

İl Başkanı Karadağ, Başkan Adayı Aşgın ile birlikte TSO’yu ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ve Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur ile İl Başkan Yardımcıları ve il yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu heyeti, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, ziyarette yaptığı konuşmada, 31 Mart seçimleri öncesinde teşkilatlar olarak çalışmaları sürdürdüklerini ifade etti. Çorum’un sorunlarını içinde yaşayanlar olarak herkesin bildiğini, bunları somutlaştırıp çözülmesi konusunda da Belediye ve diğer kurumların birlikteliğinin çok önemli olduğunu söyleyen Karadağ, seçimlerin demokratik bir yarış olduğunu, ancak bir kişinin kazanacağına vurgu yaparak, “Bizim amacımız Çorum Belediye Başkanlığı’nı yeniden kazanmaktır. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz. Ama, biz Çorum’u sizinle birlikte yönetmek istiyoruz. Sizlerin bu anlamda katkılarını belkliyoruz. Adayımız Halil İbrahim Aşgın, hem ticaret yapmış, esnaflık yapmış biri hem yerel yönetimler diplomasisine sahip, hem de siyasal alanda akademik kariyer sahibi. Dolayısıyla da Çorum Belediye Başkanlığında başarılı olacağına inanıyorum, sizlerden de destek olmanızı istiyoruz” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

KALKINMADA BELEDİYE LOKOMOTİF OLACAK

Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Çorum’un temel sorunlarının çözümü noktasında paydaş olarak gördüklerin kurumlardan biri olan TSO ile birlikte yol yürüyeceklerini vurguladı. Şehrin paydaşlarıyla birlikte yönetimi konusunda bir takım sıkıntıların olduğunu bildiklerini ancak yeni dönemde bu sıkıntıların yaşanmaması için azami gayreti göstereceklerini anlatan Aşgın, Çorum Belediye Başkanı seçilmesi halinde şehri-emin olarak ekonomiden kalkınmaya kadar lokomotif görevini yapmanın çabası içerisinde olacaklarını vurguladı.

Aşgın, telefonunun 24 saat hem TSO Başkanı, hem de diğer sanayici ve işadamları için açık olacağını dile getirirken, sorunların çözümü için gövdesini koyacağını kaydetti ve “Çorum’un kalkınmasından başka bir hesabımız yoktur. Çorum’u hep birlikte kalkındırmamız için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Hem kendi sorunlarınız, hem de projelerinizle bizlere destek verin” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Adayı Aşgın’a sektörlerle ilgili bir dosya sundu.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...
1 Yorum
  1. Sorm ;

    Siz yönetim biz ikimiz ki

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı