Esmahal

Çorumlu Kadın Canice Katledildi

Çorumgaz

Ankara’nın Çankaya ilçesinde 9 Şubat tarihinde bulunan kesik baş ve kadın gövdesinin 58 yaşındaki Çorumlu Melahat Ayhan’a ait olduğu belirlendi.

Vahşi cinayeti işleyen katilin ise Ayhan ile akraba olan ve yıllar önce evlenmek istemesine rağmen evlenemeyen Mehmet Köse olduğu ortaya çıktı. Köse cinayetten sonra kendisini asarak intihar etti.

9 Şubat günü Ankara’nın Çankaya ilçesi İmrahor deresi mevkisinde halı yıkama dükkanı olan bir vatandaş, metruk arazideki köpeklerin kavga ettiğini gördü. Olay yerine giden vatandaş köpeklerin yanında derisi yüzülmüş halde bir insan başı olduğunu gördü. Olay yerine gelen Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, sabaha kadar süren çalışmalar neticesinde, cinayete kurban gittiği belirlenen kişinin vücut kısmını, olay yerine 600 metre uzaklıkta buldu.

CESEDİN SAĞ KOLU BULUNAMADI

Seyyare Güzellik Merkezi

Soruşturmayı derinleştiren ekipler, olay yerinde buldukları bıçak ve cesedin porselen dişlerinden yaptıkları çalışma ile kayıp olduğu ihbarı ile ailesince aranan Melahat Ayhan’ın (58) kimliğine ulaştı. Ayhan’ın cesedi oğlu tarafından teşhis edildi. Kellesinden 600 metre uzakta bulunan cesedin sağ kolunun olmadığı görüldü. Cesedin Ayhan’a ait olduğu belirleyen ekipler, Ayhan ile akraba olan ve yıllar önce evlenmek istemesine rağmen evlenemeyen Mehmet Köse’nin (58) izine ulaştı.

CİNAYET SONRASI İNTİHAR ETTİ

Mamak’ta bir gecekonduda saklandığı belirlenen Köse’yi gözaltına almak için 10 Şubat’ta adrese giden Cinayet Büro Amirliği ekipleri, katil zanlısının cansız bedeni ile karşılaştı. Köse’nin, saklandığı metruk evde kendini astığı belirlendi. Köse ile Ayhan’ın başka kişilerle evlendikleri halde görüşmeyi sürdürdükleri, ikili arasında çıkan tartışmanın sonucunda olayın kavgaya dönüştüğü ve Köse’nin Ayhan’ı öldürerek, intihar ettiği öğrenildi.

Canice katledilen kadın, defnedilmek üzere Çorum’a gönderildi.

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Korumalı İçerik!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı