Exper Yaptır

ÇORUM’DAN “KIZILELMA” YÜRÜYÜŞÜ

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Suriye’nin kuzeyindeki Afrin bölgesinde devam eden Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla “Kızılelma” adlı yürüyüş düzenlendi.

Çorum’da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı öncülüğünde Türkiye Kamu Sen İl Temsilciliği ve Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) ortaklığında Suriye’nin kuzeyindeki Afrin bölgesine gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek amacıyla “Kızılelma” adlı destek yürüyüşü düzenlendi.

Yürüyüşe, Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Cıdık, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Selim Aydın, TÜRKAV İl Başkanı Fikret Akdağ, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Çorum Şube Başkanı Yavuz Ünlü ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Yüzlerce Çorumlunun katıldığı yürüyüş çevredeki vatandaşlardan da büyük ilgiyle karşılandı. Hürriyet Meydanı’nda toplanan vatandaşlar, “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez”, “Vatan sana canım feda” sloganları ve tekbirler eşliğinde Atatürk Anıtı’na kadar yürüdü.

Burada bir basın açıklaması yapan MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras, “Kahraman Türk Askeri demir yumruğunu hainlerin tepesine indiriyor. Hamd olsun, hilal pırıl pırıl parlıyor” dedi. Amerika’nın terör örgütlerine sahip çıktığını, Türk askerinin ise teröristleri yok ettiğini dile getiren Aras, 15 Temmuz’da darbe girişiminin ardından oluşan milli birlik ve beraberliğin bugün de devam ettiğini vurguladı.

Konuşmanın ardından şehit ve gaziler için dualar edildi.

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı