HLT Tente

ÇORUM’DA TÜTÜN OPERASYONU

Exper Yaptır

Çorum’da bir depoya düzenlenen operasyonda, piyasa değeri 600 bin lira olan 4 ton kıyılmış kaçak tütün ele geçirildi. Gözaltına alınan 2 kişinin, tütünlerle dünyaca ünlü sigara markalarının taklit ürünlerini yaparak piyasaya sürüldüğü belirlendi.

Çorum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, Mimarsinan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan bir depoya akşam saatlerinde baskın düzenledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından depoda yapılan aramada, 4 ton kıyılmış ve paketlenmiş koliler ve çuvallar dolusu kaçak tütün, 6 milyon makaron içi boş sigara, 15 bin sahte bandrol, 500 kilo kaçak çay, bandrol kesiminde kullanılan ve yapıştırılan malzemeler, ısıtıcılar ile çeşitli malzemeler ele geçirildi.

Polis ekipleri, şüphelilerin kıyılmış kaçak tütünü kullanarak dünyaca ünlü sigara markalarının taklit ürünlerini üretip piyasaya sürdürdüklerini belirledi. Piyasa değeri 600 bin lira olan malzemelere el konuldu. Kaçak malzemeler depodan 14 saatlik çalışma sonucu kamyonlara yüklendi.

Olayla ilgili depo sahibi B.B. ile Ş.G. gözaltına alındı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı