Exper Yaptır

ÇORUM’DA KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

Çorum’da bir iş yerine yapılan operasyonda piyasaya sürülmek üzere çok sayıda gümrük kaçağı ve el yapımı sahte içki ele geçirildi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum İl Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde 81 ilde alkollü içki kaçakçılığı ve sahteciliği konusunda eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyon kapsamında, Çorum’da bir iş yerinde yapılan aramalarda gümrük kaçağı ve el yapımı sahte içki ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Kale Mahallesi’nde faaliyet gösteren bir iş yerine Çorum Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından operasyon düzenlendi. İşyerinde yapılan aramada, depo olarak kullanılan yerde,  1000 ml’lik cam şişe içerisinde 4 Adet Votka ile 0,5 litrelik plastik pet şişeler içerisinde sahte-el yapımı toplam 90 litre alkollü içki ele geçirildi. Ele geçirilen yasa dışı içkilere KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince el konulurken, işyeri sahibi Ş.K ve işletmecisi M.A.A isimli şahıslar hakkında gerekli adli işlem başlatıldı.

 

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı