Esmahal Çok Yakında

Çorum’da İş Kazaları !

Lezzethanem Ev Yemekleri
Işıl Halı Yıkama

Çorum Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde işçi olarak çalışan  R.Ç.(59) isimli erkek şahıs,spiral makinesiyle çalıştığı esnada sağ ayağından yaralandı.Yaralı şahıs, Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Çorum  Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren başka bir iş yerinde işçi olarak çalışan M.S.(24) isimli erkek şahıs,çalıştığı esnada,sağ elinden yaralandı.Yaralı şahıs, Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Emin Kitap Kırtasiye Banner Reklam

Çorum  Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren başka bir iş yerinde işçi olarak çalışan Ş.T. (42) isimli erkek şahıs, çalıştığı esnada taşıdığı demir malzemeleri sağ ayağına düşürmesi neticesinde yaralandı. Yaralı şahıs, Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Çorum Dodurga’da Alpagut köyünde faaliyet gösteren bir işletmede işçi olarak çalışan M.Ü.(42) isimli erkek şahıs,konver makinesine elini sıkıştırması sonucu yaralandı.Yaralı sevk edildiği Dodurga Devlet hastanesinde tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yeni Ay Eğitim Kurumları Orta Kuşak
Benzer Haberler...

Yorum Yap

error: Korumalı içerik !
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı