HLT Tente

Çorum’da, İhtiyaç Sahibi 120 Aile Sevinecek

Exper Yaptır

Ramazan Bayramı’na günler kala Çorum’da yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelere  bir destekte yurtdışından geldi. Merkezi yurtdışında bulunan Uluslararası Türk Demokratlar Birliği Çorum’da bulunan 120 aileye et yardımında bulunacak.

Konuyla alakalı olarak açıklamalarda bulunan Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Derneği(UBA-DER) Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ayrancı, “Merkezi yurtdışında bulunan Uluslararası Türk Demokratlar Birliği’nin Belçika Genk Şube Başkanı Fikriye Ayrancı Keper’in kendisini bizzat arayarak, Avrupa’da bulunan yardımsever ve hayırsever Türk vatandaşlarının bir araya gelerek, fitre ve zekatlarını Çorum’a göndermek istediklerini, bu fitre ve zekatlarla Çorum’da aile başına 3’er kilo olacak şekilde 120 aileye kemiksiz kuşbaşı dana eti dağıtım yapmak istediklerini söylediler.Bizden de bu noktada bizden yardım istediler” dedi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Murat Ayrancı, kendilerinin de UBA-DER olarak yapılacak olan  yardımda geceli gündüzlü çalışarak, yanlarında olacaklarını, yardımları ailelere ulaştıracakları sözünü verdiklerini ifade etti.Hayvanların kesimlerinin yapıldığını, paketlenme ve dağıtımlarının da gerçekleştirileceğini kaydetti.

Ayrancı, Uluslararası Türk Demokratlar Birliğinin 2 yıl öncede Çorum’daki yardıma muhtaç ailelere yardımda bulunduklarını sözlerine ekledi.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı