Özel Elitpark Hastanesi

“ÇORUM,24 SAAT YAŞAYAN ŞEHİR HALİNE GETİRİLECEK”

İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu,31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında Üçtutlar Mahallesi ve Ilıca Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Esnafları tek tek gezen Bilgi Terlemezoğlu, esnafın sorunlarını ve dertlerini dinledi.

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında İyi Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu ve beraberindekiler Üçtutlar Mahallesi ve Ilıca Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti.Esnafın sorunlarını ve dertlerini dinleyen Terlemezoğlu, vatandaşlara projelerini anlattı.

“ÇORUM,24 SAAT YAŞAYAN ŞEHİR HALİNE GETİRİLECEK”

Seyyare Güzellik Merkezi

Vatandaşların soruları üzerine İyi Parti Adayı Terlemezoğlu, Belediye Başkanlığını kazanmaları halinde Çorum’un 24 saat yaşayan bir şehir haline getirileceğini, ulaşım, eğlence, kütüphane,  restoranlar gibi halkın hizmet aldığı noktaların sürekli açık olacağını söyledi.

“BAZI SOKAK VE CADDELER ARAÇ TRAFİK YÜKÜNE GÖRE TEK YÖNE DÖNÜŞTÜRÜLECEK”

Bir vatandaşın caddedeki trafikten dert yanması üzerine Terlemezoğlu, bazı sokak ve caddelerin araç trafik yüküne göre tek yöne dönüştürüleceği müjdesini verdi.Cadde ve sokakların güvenlikleriyle ilgili olarak projelerini anlatan Bilgi Terlemezoğlu, her cadde ve sokağın güvenlik kamerasıyla Emniyet güçleri koordinesinde kontrol edileceğini sözlerine ekledi.

 

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı