EHM Grup

Çorum Valisi Çiftçi, Laçin İlçesini Ziyaret Etti

Exper Yaptır

Çorum Valisi  Mustafa Çiftçi Laçin İlçesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

Vali Mustafa Çiftçi’nin  İlçe Ziyaretinde İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu, İl Jandarma Komutanı Abdurrahman Başbuğ ve il idare şube başkanları da hazır bulundular.

İlk olarak Laçin Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Mustafa Çiftçi burada Kaymakam Yavuz Akyol, Belediye Başkanı İdris Görükmez ve ilçe idare şube başkanları tarafından karşılandı. Vali Çiftçi, burada  Kaymakam Yavuz Akyol’dan ilçenin durumu ile ilgili brifing aldı.

Belediye Başkanı İdris Görükmez’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Ardından Laçin Belediye Başkanlığına geçen Vali Mustafa Çiftçi, Laçin Belediye Başkanı İdris Görükmez’e  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Belediye binasında Laçin Merkez ve köy muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Mustafa Çiftçi, muhtarlardan mahalle ve köyleriyle ilgili sorunlarını dinleyerek çözümü konusunda yetkili daire amirlerini talimatlandırdı.

Yeşil Göl Mesire Alanını Turizme Kazandırılması İstişare Edildi

Belediye ziyaretinin müteakibinde Yeşil Göl mesire alanında incelemelerde bulunan Vali Çiftçi, Yeşil Göl mesire alanının turizme kazandırılması hakkında yetkililerle istişarede bulundu.

Yeşil Göl ziyaretinden sonra Vali Mustafa Çiftçi,  yapımı devam eden Kırkdilim-Laçin bölünmüş yol ve tünel inşaatında yerinde incelemeler yaparak yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Mustafa Çiftçi Kırkdilim tünellerindeki incelemenin adından, Laçin ilçe ziyaretini tamamlayarak ilçeden  ayrıldı.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı