Çorum Valiliği’nden 29 Ekim Resepsiyonu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Çorum Valiliği tarafından Cumhuriyet resepsiyonu düzenlendi.

Geçtiğimiz Salı günü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında kentteki bir düğün salonunda Vali Mustafa Çiftçi’nin ev sahipliğinde Cumhuriyet resepsiyonu düzenlendi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Resepsiyona Vali Çiftçi’nin yanı sıra, İl Garnizon Komutanı Vekili Albay Çetin Öcal, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, İl Jandarma Komutanı Albay İlhan Uzunoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, daire müdürleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri, gaziler ile davetliler katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören Kur’an-ı Kerim Tilavetiyle devam etti. Daha sonra Vali Mustafa Çiftçi, bir konuşma yaptı. Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yılını kutlayan Vali Çiftçi, “Birlik ve beraberlik içerisinde nice 29 Ekimlere, nice bayramlara kavuşmak nasip olsun” dedi.

Vali Çiftçi’nin konuşmasının ardından resepsiyon, Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin mini konseriyle devam etti. (Ahmet Temelci)

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Korumalı İçerik!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı