Özel Elitpark Hastanesi

ÇORUM ÜLKÜ OCAKLARI BİR PROJEYİ DAHA TAMAMLADI

Çorum Ülkü Ocakları, 28 Ekim 2017 tarihinde yapılan “Ülküde Birlik Ülkede Dirlik” temalı konserde Ocak Başkanı M. Yavuz Ünlü ve Yönetim Kurulu tarafından başlatılan “Geleceğe Bir Işık Yak Bizim Olsun Çorum Ocak” adlı Mülkiyet Projesini tamamladı.

Proje ve programlarıyla kendisinden sıkça söz ettiren Çorum Ülkü Ocakları önemli bir projeyi daha nihayete erdirdi. Valilik altındaki otoparka bakan Adike İş Merkezi’nin 1. katında bulunan 180m2 büyüklüğündeki ofisi 200 Bin TL bedel karşılığında 19. Dönem Milletvekili Adnan Türkoğlu’ndan satın aldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum Ülkü Ocakları Başkanı M. Yavuz Ünlü yaptığı açıklamada “Çorum Ülkü Ocakları olarak ülkümüze, Ülkücü Gençliğe ve memleketimize hizmet etmek boynumuzun borcudur. Bu mülklerde vatan, bayrak, millet ve devlet sevdalısı gençler yetişecek. Gelecek nesillere milli ruh aşılamak için gece uyumadan, gündüz oturmadan çalışacağız. Mülkiyet Projemizi önce Allah’ın izni, sonra Ülkücülerin duası ve desteği sayesinde tamamladık. Bu mülkün sahibi ben veya yönetimim değil, Ülkücülerdir. Projelerimiz ve mücadelemiz nefes aldığımız sürece devam edecektir. Bu daha bir Bismillah…” dedi.

Çorum Ülkü Ocaklarının aldığı mülkün tapusunu, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı adına almak için Ülkü Ocakları Genel Sekreteri Sayın Ömer Çağrı Özdemir ve Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Hayri Bulut da Çorum’a gelerek Çorum Ülkü Ocaklarına ziyarette bulundu.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı