Özel Elitpark Hastanesi

Çorum Tema Vakfı’ndan Fidan Dikim Etkinliği

Tema vakfı , Çorum Özel Pınar ilkokul 1. Sınıf öğrencileri ile fidan dikim organizasyonu yaptı. Tema vakfı İl Başkanı Tuğrul Yıldırım’ın gerçekleştirmiş olduğu fidan dikim organizasyonu ile Çorum sıklık tabiat parkına yaklaşık 150 adet fidan dikimi yapıldı.

Çocukların ağaca ve doğaya daha yakın olması gerektiğini belirten İl Başkanı Tuğrul Yıldırım , geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yeşili ve doğayı sevdirmek için daha fazla fidan dikim etkinliği düzenleyeceğini belirtti. Özel Pınar öğretmen ve yöneticilerinin emekleri ve katkıları ile gerçekleştirilen organizasyona okul yönetimi çocuklara mangal partisi de sunarak doğa sevgisini aşılama yönünde güzel adımlar attıklarını belirtti.

Seyyare Güzellik Merkezi

İl Başkanı Yıldırım katılımcılara bir konuşma yaparak doğanın , yeşilin ve ağacın önemini vurguladı. Öğrencilerin velileri ile katılmasının önemini vurgulayan Yıldırım doğanın korunması ve doğa koruma bilincinin oluşması için ailenin çok önemli olduğunu ve doğa sevgisinin küçük yaşlardan itibaren kazanılması gerektiğini belirtti. Çorum’un daha fazla yeşile ihtiyacı olduğunu vurgulayan Yıldırım bu organizasyonların ve etkinliklerin artacağını söyledi.

Çorumgaz
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı