Exper Yaptır

‘ÇORUM TARİH YAZDI’

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, 24 Haziran seçimlerinde Çorum’un tarih yazdığını ifade etti.

İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Hürriyet Meydanında bir konuşma yaptı. Çorumlulara verdikleri destek için teşekkür eden Karadağ, “Recep Tayyip Erdoğan’ı ne kadar çok sevdiğinizi Türkiye’ye bir kere daha gösterdiniz. Çorum’da Türkiye ortalamasının yüzde 14 fazlasıyla Çorumlu hemşehrilerimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapmıştır.” dedi.

“Çorum’da hani birileri bir şeyler diyordu ya, Recep Tayyip Erdoğan belki oy alır, ama milletvekilliğinde milletvekili adedi düşecek deniyordu. Türkiye Cumhuriyeti’nin genel oy oranının yüzde 10 fazlasıyla 3 milletvekilliğini tekrar aldık. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Seyyare Güzellik Merkezi

Çorum’un bu seçimlerde tarih yazdığını vurgulayan Karadağ, şöyle dedi:

“Tarih yazdık. Recep Tayyip Erdoğan dünya Müslümanlarının lideri, insanlığın artık, dünya Müslümanlığının değil, insanlığın lideri. Şimdi dünya 5’ten büyüktür diyor ve Müslüman ülkelerin dışındaki ülkelerin birçoğu onun peşinden gitmeye başladı diyorlar. Bugün şükürler olsun Türkiye devlet başkanı olarak seçildi.

Sizler bir tarih daha yazdınız. Asla unutulmayacak bir tarih. Cumhurbaşkanımız yüz yılın seçimini yapıyoruz demişti. Yüz yılın seçiminde Çorumlu yine yapacağını yaptı, reisini yalnız bırakmadı.”

Özel Elitpark Hastanesi
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı