EHM Grup

Çorum Otogarı’nda Bayram Yoğunluğu Yaşanıyor

Exper Yaptır Yeni Banner

Çorum’da Ramazan Bayramı öncesinde aileleri ve yakınlarını ziyaret etmek amacıyla memleketlerine gitmek için yolculuk yapacak vatandaşlar Çorum şehirler arası otobüs terminaline akın etti.

Ramazan Bayramı’nı aile ve yakınlarıyla geçirmek isteyen vatandaşlar, memleketlerine gidebilmek için günler öncesinden biletlerini alarak şehirler arası otobüs terminaline akın etti. Otobüs firmaları ise yoğunluktan dolayı yolcuların mağdur olmaması için ek seferler düzenledi.

Seyyare Güzellik Merkezi

Yoğunluk hakkında konuşan yolculuk için bekleyen vatandaşlar, otogarların dolu olduğunu vurgulayarak bilet bulmakta zorluk çektiklerini ifade etti.

Trafik Polislerinden Yolculara ve Şoförlere  Bilgilendirme

Öte yandan,Çorum Emniyeti, düzenlenen denetimler kapsamında şehirler arası otobüs terminalindeki otobüs firmalarına ve vatandaşlara bilgiler veriyor. Otobüs şoförlerinin yolculuk sırasında yaptığı ihlaller ve trafik kazalarının asgari seviyeye indirilmesi, yolculara emniyet kemeri taktırılması için uyarılıp uyarılmadığının kontrol edilmesi ve bilinçlendirilmesi hususunda yapılan çalışmalarda  trafik polisleri bilgilendirme yaptı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı