HLT Tente

Çorum İl Özel İdaresi’nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Exper Yaptır

Çorum İl Özel İdaresi personelinin 2019 yılının sonuna kadar alacağı sosyal denge tazminat sözleşmesi imzalandı. Çorum İl Özel İdaresi adına Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ile yetkili sendika olan Bem-Bir-Sen arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

İl Özel İdaresi’nde çalışan personelin 2019 yılında alacağı sosyal denge tazminatı belirlemek üzere Çorum Valiliği ile yetkili sendika olan Bem-Bir-Sen arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. Çorum İl Özel İdaresi’nde yapılan Sosyal Denge Sözleşmesi imza törenine Vali Mustafa Çiftçi, Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay, Çorum İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak, Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Saatçi, Toç-Bir Sen Çorum Şube Başkanı Arzu Özkader, Bem-Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin ve bazı sendika temcileri katıldı.

Seyyare Güzellik Merkezi

İmzaların atılmasının ardından kısa bir konuşma yapan Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, tüm İl Özel İdaresi çalışanlarına hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Daha sonra söz alan Bem-Bir Sen Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin, Ramazan ayından imzalanan bu sözleşmenin tüm Özel İdaresi çalışanlarına hayırlı olmasını temenni ederek emeği geçen başta Çorum Valisi Mustafa Çiftçi olmak üzere İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak’a teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların bitiminin ardından Bem-Bir Sen Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin, Vali Mustafa Çiftçi’ye kalem hediye etti.

 

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı