EHM Grup

‘ÇORUM BİZE SAHİP ÇIKTI’

Exper Yaptır Yeni Banner

AK Parti 1. Sıradan tekrar Milletvekili seçilen Ahmet Sami Ceylan, hem CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi eleştirdi hem de Çorumlulara teşekkür etti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Dün Hürriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen mitingde bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, “Biz bu yola çıkarken bu bayrak inmeyecek, bu ezan dinmeyecek dedik, sizlerin sayesinde bu bayrak ömür boyu inmeyecek, bu ezanları dindiremeyecekler, bizleri bölemeyecekler, Recep Tayyip Erdoğan’ı yiyemeyecekler. Çorumlu şuana kadar 11 seçimde bize gereğini yaptı. Bizleri de Çorum’da tekrar milletvekili yaptınız. Allah sizlerden razı olsun. Bu millet 24 Haziran’da da bizleri böldürmeye müsaade etmeyecek dedik. Çorum bize sahip çıktı” dedi.

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’yi sert sözlerle eleştiren Ceylan, “24 Haziran’dan sonra da düşmanlar düşünsün. Osmanlı tokadını Çorumlular attı. Şimdi onlar düşünsün. Biz bu millet huzur içerisinde yaşasın diyoruz. Birileri sandı ki bisiklet binerek bu ülkeyi yöneteceğini sandı. Bisiklet binerek oy alacağını sandı. Dünyanın en zor işi traktörü geri geri sürmektir diyordu. Çorumlular traktörü geri geri de sürüyor ileriye de sürüyor. Gel de öğren bari” ifadelerini kullandı.

Tatlıcı Ali Usta
Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı