HLT Tente

ÇORUM BELEDİYESPOR’UN YENİ TESİSLERİNİ FİKRET ORMAN AÇTI

Exper Yaptır

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Çorum Belediyespor’un yeni tesislerinin açılış törenine katıldı.

Bugün yeni tesisin açılış törenine katılmak üzere kente gelen Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, ilk olarak Çorum Valiliğini ziyaret etti. Burada Çorum Valisi Necmeddin Kılıç ile bir süre görüşen Orman, ardından Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ile bir araya geldi.

Fikret Orman, ziyaret kapsamında Gazi Caddesi’ne taşınan Çorum Beşiktaşlılar Derneği’nin yeni bürosunu da açtı..

Daha sonra Çorum Belediyesi tarafından Belediyespor adına 11 milyon TL bedelle yapımı tamamlanan tesislerin açılış törenine geçildi. Burada açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Zeki Gül, kendisinin de bir Beşiktaş taraftarı olduğunu kaydetti.

Seyyare Güzellik Merkezi

Başkan Gül’ün konuşmasının ardından kürsüye çıkan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman da yeni tesislerin karşısında yapımına devam edilen şehir stadyumunun tamamlanmasının ardından Beşiktaş ile Çorum Belediyespor arasında bir dostluk maçı oynanabileceğini ifade etti. Orman, “İnşallah bu tesiste nice sporcular yetişir. Nice başarılar elde edilecek ekipler kurulur. Karşısına da stadyum yapılıyor. Belediye başkanımız da stadyumu çabucak bitirsin. İnşallah Beşiktaş ile birlikte burada bir maç yaparız” şeklinde konuştu.

Törende son konuşmayı yapan AK Parti Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ise “Takımımız da bu yıl ikinci lige çıkar. İlk maçını da inşallah Beşiktaş ile hazırlık maçı yaparız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül ve Beşiktaş taraftarları tesislerin açılış kurdelesini kesti.

Daha sonra Fikret Orman ve beraberindekiler tesisi gezerek Belediye Başkanı Zeki Gül’den tesisle ilgili bilgiler aldı.

 

Benzer Haberler...

Yorum Yap

Don`t copy text!
WhatsApp Whatsapp İhbar Hattı